1. 17 дюймдік түрлі-түсті LCD дисплей, ыңғайлы интерфейс, қарапайым жұмыс;
2. Салмақтардың орналасуын лазерлік орналастыру арқылы дәлірек қойыңыз;
3. Арнайы дискілерге арналған әртүрлі тепе-теңдік режимдері;
4. БӨЛУ функциясы;
5.OPT оңтайландыру функциясы;
6. Ақылды автоматты калибрлеу функциясы;
7. Ақаулықтарды диагностикалау функциясы және дисплейде диагноз қоюды сұрау;
8. IVECO дискілерін өлшеуге болады;
9. Жиектердің енін автоматты түрде өлшеу.
| Қозғалтқыш қуаты | 0,3 кВт |
| Нәр беруші | 110В/230В, 1файл, 50/60Гц |
| Жиек диаметрі | 10”-25” |
| Жиек ені | 1”-17” |
| Доңғалақтың максималды салмағы | 143 фунт/65 кг |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 43 дюйм/1100 мм |
| Дөңгелектің максималды ені | 21 дюйм/530 мм |
| Тепе-теңдік жылдамдығы | ≤140 айн/мин |
| Цикл уақыты | 15 секунд |
| Теңгерімнің дәлдігі | 0,05 унция/1 г |
| Қаптама өлшемі | 1520*1020*1450 мм |
Бұл шинаның ортадан тепкіш күшін азайтуға, шинаның қалыптан тыс тозуын азайтуға және шинаның тегіс жұмыс істеуін қамтамасыз етуге арналған машина.
Қолдану тәсілі: Шина моделіне сәйкес машинадағы сандарды реттеңіз. Мысалы, шина 185/60 R14, 185 - шинаның ені. Теңгергіштің сол жағындағы бірінші түйме еніне сәйкес реттелуі керек. 60 - шинаның пропорциясы. Ортадағы түймені қысқышты өлшеу үшін пайдалануға болады, сондай-ақ шина моделіне сәйкес реттеуге болады. 14 дюймдік диск диаметрі. Оң жақтағы түйме шинаның жиегінен қашықтықты анықтау үшін теңдестіру машинасындағы сызғышты тарта алады. Әртүрлі теңдестіру машиналары әртүрлі болуы мүмкін, ал нақты операция нұсқаулыққа сәйкес орындалуы керек.