1. Қашықтықты және дөңгелек диаметрін автоматты түрде өлшеу;
2. Өзін-өзі калибрлеу;
3. Теңгерімсіздікті оңтайландыру функциясы;
4. Мотоцикл доңғалақтарының теңгеріміне арналған қосымша адаптер;
5. Дюйммен немесе миллиметрмен өлшенеді, грамммен немесе унциямен көрсетіледі;
| Қозғалтқыш қуаты | 0,25 кВт/0,35 кВт |
| Нәр беруші | 110В/220В/240В, 1 фут, 50/60Гц |
| Жиек диаметрі | 254-615 мм/10”-24” |
| Жиек ені | 40-510 мм”/1,5”-20” |
| Доңғалақтың максималды салмағы | 65 кг |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 37 дюйм/940 мм |
| Теңгерімнің дәлдігі | ±1 г |
| Тепе-теңдік жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 178 кг |
| Қаптама өлшемі | 1000*900*1150 мм |
1. Шинаның айналу жиілігін дәлірек есептеу үшін жоғары дәлдіктегі шпиндель жоғары жиілікті сенсор құрылғысымен бірлесіп жұмыс істейді.
2. Ол сезімтал сенсорлық, тегіс жұмыс, күшті деректерді өңдеу мүмкіндігі бар қысымға төзімді жұмыс панелін қабылдайды және жұмыс режимінің схемалық диаграммасы қарапайым және түсінуге және басқаруға оңай.
3. Шинаның қорғаныс қақпағы жоғары тығыздықтағы нейлон материалынан жасалған, ол көптеген жылдар бойы қаттылығы мен сынғыштығын өзгертпейді.
4. Қораптың корпусы қалыңдатылған, шуы аз және жұмысы тұрақты. Әр түрлі шағын және орта көлемді көлік дөңгелектерінің тепе-теңдігін сақтауға жарамды.
5. Деректердің дәлдігін қамтамасыз ету үшін өзін-өзі тексеру және ақауларды өзін-өзі диагностикалау функциялары бар.
6. Үлкен сақтау бөлімінің айқын орналасуы және әртүрлі сақтау сипаттамалары бар.
7. Жаңартылған сызғыш шинаның ені мен диаметрін өлшеуге ыңғайлы және жылдам.
8. Дәл шпиндель тозуға төзімді және шуы аз, коррозияға төзімді және тот баспайды.