1. Қашықтықты және дөңгелек диаметрін автоматты түрде өлшеу;
2. Өзін-өзі калибрлеу;
3. Теңгерімсіздікті оңтайландыру функциясы;
4. Мотоцикл доңғалақтарының теңгеріміне арналған қосымша адаптер;
5. Дюйммен немесе миллиметрмен өлшенеді, грамммен немесе унциямен көрсетіледі;
| Қозғалтқыш қуаты | 0,25 кВт/0,32 кВт |
| Нәр беруші | 110В/220В/240В, 1 фут, 50/60Гц |
| Жиек диаметрі | 254-615 мм/10”-24” |
| Жиек ені | 40-510 мм”/1,5”-20” |
| Доңғалақтың максималды салмағы | 65 кг |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 37 дюйм/940 мм |
| Теңгерімнің дәлдігі | ±1 г |
| Тепе-теңдік жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 154 кг |
| Қаптама өлшемі | 1000*900*1150 мм |
Айналмалы заттың теңгерімсіз өлшемі мен орнын өлшеуге арналған машина ретінде, теңгерім машинасы ротор іс жүзінде айналған кезде осьтің сапасының біркелкі болмауына байланысты центрден тепкіш күшке сезімтал. Центрден тепкіш күштің әсерінен ротор ротор мойынтірегіне діріл мен шу тудырады, бұл мойынтіректің тозуын жеделдетіп, ротордың қызмет ету мерзімін қысқартып қана қоймай, сонымен қатар өнімнің жұмысына кепілдік бермеуі мүмкін. Қазіргі уақытта теңгерім машинасымен өлшенген деректерді пайдаланып, теңгерімсіздік мөлшерін ротордың нақты жағдайымен үйлестіру қажет, осылайша ротордың массалық таралуын жақсартуға болады, осылайша ротор айналған кезде пайда болатын діріл күшін стандартты диапазонға дейін азайтуға болады.
Теңгеру машиналары ротордың дірілін азайтып, ротордың жұмысын жақсартып, оның сапасына кепілдік бере алады. Сондықтан, теңгерім машинасын автомобиль шиналарын сынау ретінде пайдалануға болады, ал автомобиль шиналарына арналған теңгерім машинасын сынау доңғалақ теңгерім машинасын сынау деп аталады.