1. Жүк көлігі мен жеңіл көліктің ауысуы;
2. Пневматикалық тежеу;
3. Үлкен дөңгелектерді тиеуге арналған пневматикалық көтергіш;
4. Өзін-өзі калибрлеу;
5. Теңгерімсіздікті оңтайландыру функциясы;
6. Дюйммен немесе миллиметрмен өлшенеді, грамммен немесе унциямен көрсетіледі;
| Қозғалтқыш қуаты | 0,55 кВт/0,8 кВт |
| Нәр беруші | 220 В/380 В/415 В, 50/60 Гц, 3 фут |
| Жиек диаметрі | 305-615 мм/12”-24” |
| Жиек ені | 76-510 мм”/3”-20” |
| Доңғалақтың максималды салмағы | 200 кг |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 50”/1270 мм |
| Теңгерімнің дәлдігі | Жеңіл көлік ±1 г Жүк көлігі ±25 г |
| Тепе-теңдік жылдамдығы | 210 айн/мин |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 200 кг |
| Қаптама өлшемі | 1250*1000*1250 мм |
| 20 дюймдік контейнерге 9 дана жүк тиеуге болады | |
Дөңгелекті динамикалық теңестірмес бұрын қандай дайындық жұмыстарын жүргізу керек?
1. Шиналарды тазалап, тексеріңіз. Шинаның протекторында тастар болмауы керек. Егер тастар болса, оларды бұрағышпен немесе басқа құралдармен алып тастаңыз. Тіректе шөгінділер жиналмауы керек, егер болса, шүберекпен сүртіңіз.
2. Шина қысымын тексеріңіз. Шина қысымы стандартты мәнде болуы керек. Шина қысымының стандартты мәнін жүргізуші орындығының есік жақтауынан табуға болады, әдетте 2,5 бар.
3. Шинадағы бастапқы динамикалық тепе-теңдік блогы толығымен алынып тасталуы керек.
Доңғалақ теңгергішін қанша рет пайдаланасыз? Егер ол үш реттен артық түзетілмесе, себебі неде?
Әдетте, дөңгелекті бір немесе екі рет түзетуге болады. Сирек жағдайларда шинаны үш рет түзетуге болады. Егер шинаны үш реттен артық жүргізгеннен кейін де шина жөнделмесе, шина мен дөңгелектің ортаңғы бөлігі дұрыс жиналмаған немесе шинада тығыздағыш сұйықтығы және құлап түсетін заттар сияқты қоспалар болуы мүмкін. Содан кейін бұл бөлшектерді тексеріп, қайталап көріңіз.