1. Қашықтықты өлшеу
2. Өзін-өзі калибрлеу; Жарықдиодты сандық дисплей
3. Теңгерімсіздікті оңтайландыру функциясы;
4. Мотоцикл доңғалақтарының теңгеріміне арналған қосымша адаптер;
5. Дюйммен немесе миллиметрмен өлшенеді, грамммен немесе унциямен көрсетіледі;
| Қозғалтқыш қуаты | 0,25 кВт/0,35 кВт |
| Нәр беруші | 110В/240В/240В, 1файл, 50/60Гц |
| Жиек диаметрі | 254-615 мм/10”-24” |
| Жиек ені | 40-510 мм”/1,5”-20” |
| Доңғалақтың максималды салмағы | 65 кг |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 37 дюйм/940 мм |
| Теңгерімнің дәлдігі | ±1 г |
| Тепе-теңдік жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 134 кг |
| Қаптама өлшемі | 980*750*1120 мм |
Шина мен диск бірге жиналғанша, динамикалық теңгерімді реттеу жиынтығы қажет. Жиекті ауыстыру үшін болсын немесе ескі шинаны жаңасымен ауыстыру үшін болсын, ештеңе өзгертілмесе де, тексеру үшін шина дискіден алынады. Жиек пен шинаны бөлек қайта жинағанша, динамикалық теңгерімді реттеу қажет.
Дисктер мен шиналарды ауыстырумен қатар, әдеттегі уақытта да көбірек назар аудару керек. Егер руль дөңгелегінің дірілдеп тұрғанын байқасаңыз, алдымен динамикалық тепе-теңдіктің қалыптан тыс екенін тексеруіңіз керек. Сонымен қатар, дискінің деформациясы, шиналарды жөндеу, шина қысымын бақылау модулін орнату және әртүрлі материалдардан жасалған клапандарды ауыстыру сияқты факторлар динамикалық тепе-теңдікке әсер етеді. Дөңгелекті қалыпты пайдалануды қамтамасыз ету үшін динамикалық тепе-теңдік жиынтығын жасау ұсынылады.