1. Тұрғын үй және коммерциялық ғимараттардың жертөле гаражына арналған тұрақ шешімі.
2. Жақсырақ тұраққа арналған тербелмелі тақтайшасы бар мырышталған платформа.
3. Қос бас және қосалқы гидравликалық көтергіш цилиндрлер тікелей жетегі.
4. Жеке гидравликалық қуат блогы және басқару панелі.
5. Құрылымды тіреу үшін шұңқыр және артқы қабырға қажет.
6,2000 кг/2500 кг сыйымдылығы жол талғамайтын көліктер мен седандарға арналған.
7. Ортадағы жазбаларды бөлісу мүмкіндігі шығындар мен кеңістікті үнемдейді.
8. Платформа төмен түскен кезде пайдалану құны төмен, ол ауырлық күшімен басқарылады, электр энергиясын тұтынудың қажеті жоқ.
9. Қауіпсіздік пен сенімділік үшін электрлік кілт қосқышы.
10. Оператор кілтті босатқаннан кейін автоматты түрде өшу.
11. Таңдауыңыз бойынша бір және екі қабатты жинақтағыш.
12. Үй ішінде пайдалануға арналған ұнтақ бүріккіш жабынмен бетті өңдеу, сыртқы қолдануға арналған ыстық мырыштау.
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CPL-2A/4A |
| Көтеру сыйымдылығы | 2000 кг/5000 фунт |
| Көтеру биіктігі | 1850 мм |
| Жоғарғы | 1850 мм |
| Шұңқыр | 1950 мм |
| Құрылғыны құлыптау | Динамикалық |
| Құлыпты босату | Электрлік автоматты босату немесе қолмен |
| Жүргізу режимі | Гидравликалық жетек + шынжыр |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 380В, 5,5КВт 60с |
| Тұрақ орны | 2/4 |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Құлап қалуға қарсы құрылғы |
| Жұмыс режимі | Кілт ауыстырғышы |
1. Кәсіби автотұрақ лифті өндірушісі, 10 жылдан астам тәжірибесі бар. Біз әртүрлі автотұрақ жабдықтарын өндіруге, инновациялауға, теңшеуге және орнатуға міндеттенеміз.
2.16000+ тұрақ тәжірибесі, 100+ ел мен аймақ.
3. Өнімнің ерекшеліктері: Сапаны қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы шикізатты пайдалану
4. Жақсы сапа: TUV, CE сертификатталған. Әрбір процедураны қатаң тексереді. Сапаны қамтамасыз ету үшін кәсіби QC тобы.
5. Қызмет көрсету: Сатылымға дейінгі және сатудан кейінгі кәсіби техникалық қолдау, жеке тапсырыс бойынша қызмет көрсету.
6. Зауыт: Қытайдың шығыс жағалауындағы Циндао қаласында орналасқан, тасымалдау өте ыңғайлы. Күнделікті қуаты 500 жиынтық.