1. Төбенің биіктігі төмен болуы үшін жасалған
2. Бұл мини типті еңкейтілетін тұрақ лифті шектеулі биіктіктегі аумаққа жарамды; әсіресе пәтердің жертөлесінде немесе бұрыштарында.
3,2500 кг көтеру мүмкіндігі, тек седанға жарамды
4,10 градусқа еңкейтілетін платформа
5. Қос гидравликалық көтергіш цилиндрлер тікелей жетек
6. Жеке гидравликалық қуат блогы және басқару панелі
7. Жылжытуға немесе басқа жерге көшіруге болады
8. Қауіпсіздік және қауіпсіздік үшін электрлік кілт қосқышы
9. Оператор кілт қосқышын босатса, автоматты түрде өшеді
10. Таңдауыңыз бойынша электрлік және қолмен құлыптауды босату
11. Көлік құралын анықтау сенсоры.
12. Дыбыстық және жарықтандырылған ескерту жүйесі.
13. Әртүрлі деңгейге реттелетін максималды көтеру биіктігі
14. Жоғарғы қалыпта механикалық құлап кетпейтін құлып
15. Гидравликалық шамадан тыс жүктемеден қорғау
16. Жақсы тұраққа арналған толқынды тақтайшасы бар мырышталған платформа
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CHPLB2500 |
| Көтеру сыйымдылығы | 2500 кг/5500 фунт |
| Көтеру биіктігі | 1800-2100 мм |
| Ұшу-қону жолағының ені | 1900 мм |
| Құрылғыны құлыптау | Динамикалық |
| Құлыпты босату | Электрлік автоматты босату немесе қолмен |
| Жүргізу режимі | Гидравликалық жетегі бар |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 220 В / 380 В, 50 Гц / 60 Гц, 1 Ph / 3 Ph, 2.2 кВт 50/45 с |
| Тұрақ орны | 2 |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Құлап қалуға қарсы құрылғы |
| Жұмыс режимі | Кілт ауыстырғышы |
1. Кәсіби автотұрақ лифті өндірушісі, 10 жылдан астам тәжірибесі бар. Біз әртүрлі автотұрақ жабдықтарын өндіруге, инновациялауға, теңшеуге және орнатуға міндеттенеміз.
2. 16000+ тұрақ тәжірибесі, 100+ ел мен аймақ.
3. Өнімнің ерекшеліктері: Сапаны қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы шикізатты пайдалану
4. Жақсы сапа: TUV, CE сертификатталған. Әрбір процедураны қатаң тексереді. Сапаны қамтамасыз ету үшін кәсіби QC тобы
5. Қызмет көрсету: Сатылымға дейінгі және сатудан кейінгі кәсіби техникалық қолдау, жеке тапсырыс бойынша қызмет көрсету.
6. Зауыт: Қытайдың шығыс жағалауындағы Циндао қаласында орналасқан, тасымалдау өте ыңғайлы. Күнделікті қуаты 500 жиынтық.