1. Орнатудың қажеті жоқ, пайдалану үшін жылжытуға болады
2. Ұнтақпен қаптау
3. Қолмен босату, жай ғана пайдаланыңыз
4. Жылдам жөндеу үшін қолданылады, мысалы, дөңгелекті жылдам жөндеу, қозғалтқыш майын ауыстыру және т.б.
5. Қызып кетудің алдын алу үшін алюминий қозғалтқыш
6. Сымды платформа, синхрондауды қамтамасыз етіңіз
7. 120% сыйымдылық Динамикалық жүктеме мәтіні және 150% статикалық жүктеме сынағы
8. Майдың ағып кетпеуін қамтамасыз ету үшін итальяндық май тығыздағышы
9. Шұғыл қолмен түсіру функциясы бар электромагниттік клапан
10. Цех бойынша көтергішті тасымалдау үшін қолданылатын портативті арбаға орнатылған сорғы.
11. электр және қауіпсіздік бекітілген
12. Максималды беріктік пен тұрақтылық үшін қос гидравликалық цилиндрлер мен қайшы дизайны
13. Оңай реттелетін 24 дюймдік сырғанайтын радиус иіндері
14. Екі позициялы автоматты қауіпсіздік құлыптары
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CHSL2700 |
| Көтеру сыйымдылығы | 2700KGS |
| Максималды көтеру биіктігі | 1200 мм |
| Ең төменгі көтеру биіктігі | 130 мм |
| Платформаның ені | 1742 мм |
| Платформа ұзындығы | 1740 мм |
| Көтерілу/түсу уақыты | Шамамен 30-50 жылдар |
| Қозғалтқыш қуаты | 3,0 кВт-380 В немесе 3,0 кВт-220 В |
| Майдың номиналды қысымы | 24 МПа |
| Жалпы салмақ | 450 кг |
Қолмен құлыпты босату
Күшейтілген және қалыңдатылған белсенді тірек иіндері
Төрт жұп биік және төмен науалармен
Қолмен басқарылатын жылжымалы шағын тіркеме
Окклюзияны күшейту және батыл ету
1-сұрақ: Сіз зауытсыз ба, әлде саудагерсіз бе?
A: Біз өндірушіміз, біздің өз зауытымыз бен инженеріміз бар.
С2. Сіздің төлем шарттарыңыз қандай?
A: T/T 50% депозит ретінде және топтық тапсырыстар үшін жеткізу алдында 50%. Сіз қалдықты төлемес бұрын сізге өнімдер мен қаптамалардың фотосуреттерін көрсетеміз.
С3. Жеткізу шарттары қандай?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
С4. Кепілдік мерзімі қанша?
A: Болат құрылымы 5 жыл, барлық қосалқы бөлшектер 1 жыл.