Гидравликалық бір бағанды автокөлік көтергіштері ұзындығы мен ені бойынша тірелетін платформаны пайдаланып бекітіледі. Ықшам құрылым, шағын кеңістік, жеңіл салмақ, жылжыту оңай, тұрақты жұмыс. Жоғары сапалы сорғы станциясы және электрондық компоненттер, механикалық және гидравликалық өздігінен бекітілетін, қауіпсіз және сенімді; іргетассыз, оны тікелей жерге орнатыңыз.
1. Гидравликалық жетегі бар, шынжырлы көтеру жүйесі.
2. Қолмен құлыпты босату.
3. Айналмалы рычагтардың жердегі орналасуы жарыс көліктерінің тұруына қолайлы.
4. Полиуретанды берік бұрандалы/бекітілген төсемдер және тегін жоғары адаптерлер.
5. Лифттің екі нұсқасы бар: бекітілген және жылжымалы, кіріктірілген дөңгелектері бар.
6. Барлық болат бөлшектер құммен өңделеді, содан кейін коррозияға қарсы праймермен боялады және үстіңгі әрлеу түсімен боялады.
7. Алюминий корпусты қозғалтқыш, жылдам жылу тарату, жоғары тиімділік және ұзақ қызмет ету мерзімі
8.CE сертификатталған
9. Қуатты өндіруші, сенімді. Seiko өндірісі, жоғары сапа.
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CHSL2500 |
| Көтеру сыйымдылығы | 2500 кг |
| Көтеру биіктігі | 1800 мм |
| Ең төменгі биіктік | 140 мм |
| Көтеру уақыты | 50-60 жылдар |
| Жалпы биіктігі | 2550 мм |
| Қозғалтқыш қуаты | 2.2 кВт-380 В немесе 2.2 кВт-220 В |
| Майдың номиналды қысымы | 24 МПа |
| Жалпы салмақ | 850 кг |
артқы қол бекіткіші
Бір спираль + көтерілген науа
жылжымалы көлік
мобильді база
алдыңғы қол бекітпесі
Плиталар қалың және берік.
Зауытқа бейімдеу, жоғары сапа және төмен баға.
Өнімді жаңарту, берік.
Тұрақты көтеру және оңай пайдалану.
Толық түрлері мен сипаттамалары, мұқият сатудан кейінгі қызмет көрсету
Пайдаланушылардың қажеттіліктері - біздің мақсатымыз