1. Бұл жүктемені тұтынушыларыңыздың қажеттіліктеріне, платформа өлшемі мен биіктігіне сәйкес реттей алатын теңшелген өнім.
2. Ол көліктер мен тауарларды көтере алады.
3. Оны әртүрлі деңгейдегі көліктерді көтеру үшін пайдалануға болады, бұл көліктердің баспалдақтар арасында, жертөледен бірінші қабатқа, екінші қабатқа немесе үшінші қабатқа қозғалуына жарамды.
4. Жүргізу үшін екі гидравликалық май цилиндрін пайдаланыңыз, тегіс жұмыс істейді және жеткілікті қуатпен жұмыс істейді.
5. Жоғары дәлдіктегі және тұрақты гидравликалық жетек жүйесі.
6. Жоғары сапалы гауһар болат пластина.
7. Гидравликалық шамадан тыс жүктемеден қорғау қолжетімді.
8. Оператор батырма қосқышын жіберген жағдайда автоматты түрде өшеді.
| жеріңіз бен талаптарыңызға сәйкес реттеледі. | |
| Модель нөмірі | CSL-3 |
| Көтеру сыйымдылығы | 2500 кг/теңшелген |
| Көтеру биіктігі | 2600 мм/реттелген |
| Өздігінен жабылатын биіктік | 670 мм/теңшелген |
| Тік жылдамдық | 4-6 ай/мин |
| Сыртқы өлшем | кесілген |
| Жүргізу режимі | 2 гидравликалық цилиндр |
| Көлік өлшемі | 5000 x 1850 x 1900 мм |
| Тұрақ орны | 1 көлік |
| Көтерілу/түсу уақыты | 70 с / 60 с |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 380 В, 50 Гц, 3 Ph, 5,5 кВт |
1-сұрақ: Сіз зауытсыз ба, әлде саудагерсіз бе?
A: Біз өндірушіміз, біздің өз зауытымыз бен инженеріміз бар.
С2. Сіздің төлем шарттарыңыз қандай?
A: T/T 50% депозит ретінде және жеткізу алдында 50%. Сіз қалдықты төлемес бұрын сізге өнімдер мен пакеттердің фотосуреттерін көрсетеміз.
С3. Жеткізу шарттары қандай?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
С4. Жеткізу уақыты туралы не айтасыз?
A: Әдетте, алдын ала төлемді алғаннан кейін 45-50 күн кетеді. Нақты жеткізу уақыты тауарларға және тапсырысыңыздың санына байланысты.
С7. Кепілдік мерзімі қанша?
A: Болат құрылымы 5 жыл, барлық қосалқы бөлшектер 1 жыл.