1. Тік жер асты кеңістігін пайдалану арқылы жерді пайдалануды барынша арттырады.
2. Беткі қабаттың шашыраңқылығын азайтады және аумақтың эстетикалық тартымдылығын арттырады.
3. Қауіпсіз және ауа райынан қорғалған тұрақпен қамтамасыз етеді.
4. Тұрғын үйлер, коммерциялық кеңістіктер, кеңсе кешендер және қонақ үйлер.
5. Жер беті кеңістігі қымбат қалалық жерлер үшін өте қолайлы.
| Модель нөмірі | CSL-3 |
| Көтеру сыйымдылығы | Әр деңгейге 2500 кг |
| Көтеру биіктігі | теңшелген |
| Өздігінен жабылатын биіктік | теңшелген |
| Тік жылдамдық | 4-6 ай/мин |
| Сыртқы өлшем | тапсырыс бойынша жасалған |
| Жүргізу режимі | 2 гидравликалық цилиндр |
| Көлік өлшемі | 5000 x 1850 x 1900 мм |
| Тұрақ режимі | 1 жерде, 1 жер астында |
| Тұрақ орны | 2 көлік |
| Көтерілу/түсу уақыты | 70 с / 60 с / реттелетін |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 380 В, 50 Гц, 3 Ph, 5,5 кВт |
1. Кәсіби автотұрақ лифті өндірушісі, 10 жылдан астам тәжірибесі бар. Біз әртүрлі автотұрақ жабдықтарын өндіруге, инновациялауға, теңшеуге және орнатуға міндеттенеміз.
2. 16000+ тұрақ тәжірибесі, 100+ ел мен аймақ.
3. Өнімнің ерекшеліктері: Сапаны қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы шикізатты пайдалану
4. Жақсы сапа: TUV, CE сертификатталған. Әрбір процедураны қатаң тексереді. Сапаны қамтамасыз ету үшін кәсіби QC тобы.
5. Қызмет көрсету: Сатылымға дейінгі және сатудан кейінгі кәсіби техникалық қолдау, жеке тапсырыс бойынша қызмет көрсету.
6. Зауыт: Қытайдың шығыс жағалауындағы Циндао қаласында орналасқан, тасымалдау өте ыңғайлы. Күнделікті қуаты 500 жиынтық.