1. 2006/42/CE ЕО машина жасау директивасына сәйкес сертификатталған.
2. Үй гараждарында, автосалондарда және қоғамдық тұрақтарда пайдалануға болады.
3.Zero тірегі лифт айналасында көбірек орын пайдалануға көмектеседі.
4. Көтеру қабілеті 2700 кг/6000 фунт.
5,2100 мм пайдалануға болатын платформа ені оны тұраққа қоюды және алып кетуді әлдеқайда жеңілдетеді.
6,24 В басқару кернеуі электр тогының соғуынан сақтайды.
7. Көлікті көтеру немесе түсіру кезінде қорғауға арналған динамикалық құлыптау қауіпсіздік функциясы.
8. Гидравликалық цилиндрлермен тікелей басқарылатын эквалайзер платформаның синхрондалуын және деңгейін қамтамасыз етеді.
9. Көп сатылы құлыптау жүйесі, автоматты құлыптау және электрлік құлыпты босату жүйесі.
10. Үй ішінде пайдалануға арналған ұнтақ бүріккіш жабынмен бетті өңдеу, сыртқы қолдануға арналған ыстық мырыштау.
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CHSPL2700 |
| Көтеру сыйымдылығы | 2700 кг |
| Көтеру биіктігі | 2100 мм |
| Қолданылатын платформа ені | 2100 мм |
| Құрылғыны құлыптау | Динамикалық |
| Құлыпты босату | Электрлік автоматты босату немесе қолмен |
| Жүргізу режимі | Гидравликалық жетегі бар |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 220 В / 380 В, 50 Гц / 60 Гц, 1 Ph / 3 Ph, 2.2 кВт 60/50 с |
| Тұрақ орны | 2 |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Құлап қалуға қарсы құрылғы |
| Жұмыс режимі | Кілт ауыстырғышы |
1-сұрақ: Сіз өндірушісіз бе?
Ж: Иә.
С2. Сіздің төлем шарттарыңыз қандай?
A: T/T 50% депозит ретінде және жеткізу алдында 50%. Сіз қалдықты төлемес бұрын сізге өнімдер мен пакеттердің фотосуреттерін көрсетеміз.
С3. Жеткізу шарттары қандай?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
С4. Жеткізу уақыты туралы не айтасыз?
A: Әдетте, алдын ала төлемді алғаннан кейін 45-50 күн кетеді. Нақты жеткізу уақыты заттарға және тапсырысыңыздың санына байланысты.
С5. Кепілдік мерзімі қанша?
A: Болат құрылымы 5 жыл, барлық қосалқы бөлшектер 1 жыл.