1. Мұндай үлгі үшін біз тапсырыс берушінің талабы бойынша жасаймыз. Біз сізге қажетті жүк көтергіштігін, көтеру биіктігін және платформа өлшемін білуіміз керек. Содан кейін біз сіз үшін бағаны есептейміз.
2. Стандартты пандус тиеу мен түсіруді жеңілдетеді.
3. Жоғары сапалы сорғы станциясы оны өте тұрақты көтеріп, құлатады.
4. Жарылысқа төзімді клапандар, гидравликалық құбырды қорғайды, гидравликалық құбырдың жарылуына қарсы.
5. Құлап кетуге қарсы құрылғы, платформаның құлауына жол бермейді.
6. Тұтынушылардың талаптарына сай жасалған жердегі екі қабатты автомобиль лифтісі.
7. Үй ішінде пайдалануға арналған ұнтақ бүріккіш жабынмен бетті өңдеу, сыртқы қолдануға арналған ыстық мырыштау.
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CSL-3 |
| Көтеру сыйымдылығы | барлығы 5000 кг |
| Көтеру биіктігі | теңшелген |
| Өздігінен жабылатын биіктік | теңшелген |
| Тік жылдамдық | 4-6 ай/мин |
| Сыртқы өлшем | тапсырыс бойынша жасалған |
| Жүргізу режимі | 2 гидравликалық цилиндр |
| Көлік өлшемі | 5000 x 1850 x 1900 мм |
| Тұрақ режимі | 1 жерде, 1 жер астында |
| Тұрақ орны | 2 көлік |
| Көтерілу/түсу уақыты | 70 с / 60 с / реттелетін |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 380 В, 50 Гц, 3 Ph, 5,5 кВт |
1. Кәсіби автотұрақ лифті өндірушісі, 10 жылдан астам тәжірибесі бар. Біз әртүрлі автотұрақ жабдықтарын өндіруге, инновациялауға, теңшеуге және орнатуға міндеттенеміз.
2. 16000+ тұрақ тәжірибесі, 100+ ел мен аймақ.
3. Өнімнің ерекшеліктері: Сапаны қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы шикізатты пайдалану
4. Жақсы сапа: TUV, CE сертификатталған. Әрбір процедураны қатаң тексереді. Сапаны қамтамасыз ету үшін кәсіби QC тобы.
5. Қызмет көрсету: Сатылымға дейінгі және сатудан кейінгі кәсіби техникалық қолдау, жеке тапсырыс бойынша қызмет көрсету.
6. Зауыт: Қытайдың шығыс жағалауындағы Циндао қаласында орналасқан, тасымалдау өте ыңғайлы. Күнделікті қуаты 500 жиынтық.