1. Тұрғын үй және коммерциялық ғимараттардың жертөле гаражына арналған тұрақ шешімі.
2. CPT-2 шұңқырлы тұрақ жүйесі 2 көлікке (EB), 2X2 көлікке (DB) арналған жеке тұрақ орындарын ұсынады, бірінің үстіне бірі қойылады, тұрақ орнына кіру көлбеу (шамамен 7,5 градус).
3. Жүк көтергіштігі 2000 кг.
4. Шұңқыр биіктігі төмен көлбеу төменгі платформа.
5. Жақсырақ тұраққа арналған тербелмелі тақтайшасы бар мырышталған платформа.
6. Орнату биіктігі кішірек болған жағдайда да, екі көлікті бір-бірінің үстіне оңай қоюға болады.
7. Болат кабельдер құлаудан қосымша қорғаныс береді.
8. Үй ішінде пайдалануға арналған ұнтақ бүріккіш жабынмен бетті өңдеу, сыртқы қолдануға арналған ыстық мырыштау.
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CPT-2/4 |
| Көтеру сыйымдылығы | 2000 кг/5000 фунт |
| Көтеру биіктігі | 1650 мм |
| Жоғарғы | 1650 мм |
| Шұңқыр | 1700 мм |
| Құрылғыны құлыптау | Динамикалық |
| Құлыпты босату | Электрлік автоматты босату немесе қолмен |
| Жүргізу режимі | Гидравликалық жетек + шынжыр |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 380В, 5,5КВт 60с |
| Тұрақ орны | 2/4 |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Құлап қалуға қарсы құрылғы |
| Жұмыс режимі | Кілт ауыстырғышы |
1. Кәсіби автотұрақ лифті өндірушісі, 10 жылдан астам тәжірибесі бар. Біз әртүрлі автотұрақ жабдықтарын өндіруге, инновациялауға, теңшеуге және орнатуға міндеттенеміз.
2. 16000+ тұрақ тәжірибесі, 100+ ел мен аймақ.
3. Өнімнің ерекшеліктері: Сапаны қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы шикізатты пайдалану
4. Жақсы сапа: TUV, CE сертификатталған. Әрбір процедураны қатаң тексереді. Сапаны қамтамасыз ету үшін кәсіби QC тобы.
5. Қызмет көрсету: Сатылымға дейінгі және сатудан кейінгі кәсіби техникалық қолдау, жеке тапсырыс бойынша қызмет көрсету.
6. Зауыт: Қытайдың шығыс жағалауындағы Циндао қаласында орналасқан, тасымалдау өте ыңғайлы. Күнделікті қуаты 500 жиынтық.