1. Аяқ клапанының жұқа құрылымын тұтастай алып тастауға болады, тұрақты және сенімді жұмыс істейді және оңай техникалық қызмет көрсетіледі;
2. Бекіту басы мен тұтқасы қорытпалы болаттан жасалған;
3. Реттелетін ұстағыш жақ (қосымша), ± 2 дюймді негізгі қысқыш өлшеміне реттеуге болады.
| Қозғалтқыш қуаты | 1,1 кВт/0,75 кВт/0,55 кВт |
| Нәр беруші | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 38"/960 мм |
| Дөңгелектің максималды ені | 11"/280 мм |
| Сыртқы қысқыш | 10"-18" |
| Ішкі қысқыш | 12"-21" |
| Ауамен жабдықтау | 8-10 бар |
| Айналу жылдамдығы | 6 айн/мин |
| Моншақ сындырғыш күші | 2500 кг |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 229 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100*950*950 мм |
| 20 дюймдік контейнерге 36 дана жүктеуге болады | |
Жартылай автоматты шина ауыстырғыш ықшам дизайнды, ыңғайлы және жылдам пайдалануды, сондай-ақ толық гидравликалық жұмысты ұсынады. Тұрақты жұмыс биіктігі, мінсіз эргономикалық қозғалыс, кез келген дөңгелекті айналмалы табаққа оңай орналастыруға арналған дөңгелекті көтеру.
Орынды үнемдеу: артқы жағында кабельдер жоқ және сақтау сөресі бар, жылдам жұмыс процесі: құс басының биіктігін есте сақтау функциясы, шиналарды мінсіз және жылдам бекіту: электр жетегі қысқыш үстелін реттеу және қосымша ұстағышы бар ақылды орталық құлып, нөлдік қысыммен жұмыс істеу, айналмалы пневматикалық шина моншақтары, сызаттарға төзімді материалдан жасалған құс басы, доңғалақ түтігіне ешқандай зақым келтірмейді (нөлдік қысым әсері).