1. Аяқ клапанының жұқа құрылымын тұтастай алып тастауға болады, тұрақты және сенімді жұмыс істейді және техникалық қызмет көрсету оңай;
2. Бекіту басы мен тұтқасы қорытпалы болаттан жасалған,
3. Алтыбұрышты бағытталған түтік 270 мм-ге дейін созылады, алтыбұрышты біліктің деформациясын тиімді түрде болдырмайды;
4. Шина көтергішпен жабдықталған, шинаны тиеу оңай;
5. Бірегей аяқ клапанымен және қолмен ұсталатын пневматикалық құрылғымен басқарылатын кіріктірілген ауа бак-реактивті-жару құрылғысымен жабдықталған;
6. Кең, төмен профильді және қатты шиналарды тасымалдауға арналған қос көмекші тұтқасы бар.
7. Реттелетін ұстағыш жақ (қосымша), ± 2 дюймді негізгі қысқыш өлшеміне реттеуге болады.
| Қозғалтқыш қуаты | 1,1 кВт/0,75 кВт/0,55 кВт |
| Нәр беруші | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 47"/1200 мм |
| Дөңгелектің максималды ені | 16"/410 мм |
| Сыртқы қысқыш | 13"-24" |
| Ішкі қысқыш | 15"-28" |
| Ауамен жабдықтау | 8-10 бар |
| Айналу жылдамдығы | 6 айн/мин |
| Моншақ сындырғыш күші | 2500 кг |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 562 кг |
| Қаптама өлшемі | 1400*1120*1800 мм |
| 20 дюймдік контейнерге 8 дана жүктеуге болады | |
1. Шина машинасының қуат көзі қалыпты күйде болуы керек. Жұмыс істемейтін күйде қуат өшірулі күйде болады. Ішкі машинаның ауа қысымы қалыпты қысымда болады, ал ауа құбыры жұмыс істемейтін күйде қосылмаған.
2. Шинаны ауыстырмас бұрын, шинаның рамасының деформацияланғанын және ауа форсункасының ағып тұрғанын немесе жарылғанын тексеріңіз.
3. Шина қысымын босату үшін ауа форсункасын бұрап алыңыз, шинаны қысу рычагының ортасына қойыңыз және шинаның екі жағын доңғалақ рамасынан бөлу үшін қысу рычагын пайдаланыңыз.
4. Шиналарды алу үшін қосқыштарды іске қосыңыз.
5. Жаңа шиналар орнатылған кезде, шиналар жоғары қарай белгіленеді, ал шиналар ауыстырып-қосқыштарды іске қосу арқылы орнатылады.
6. Жинағаннан кейін әрбір қосқышты өшірулі күйге қою керек.