1. Еңкейтетін баған және пневматикалық бекіткіш бекіткіш және ажыратқыш рычаг;
2. Алты осьті бағытталған түтік 270 мм-ге дейін созылады, алты осьті деформацияның тиімді алдын алады;
3. Аяқ клапанының жұқа құрылымын тұтастай бөлшектеуге болады, тұрақты және сенімді жұмыс істейді және оңай техникалық қызмет көрсетіледі;
4. Бекіту басы мен тұтқасы қорытпалы болаттан жасалған;
5. Реттелетін ұстағыш жақ (қосымша), ± 2 дюймді негізгі қысқыш өлшеміне реттеуге болады;
6. Бірегей аяқ клапанымен және қолмен ұсталатын пневматикалық құрылғымен басқарылатын сыртқы ауа багын ағынды-жару құрылғысымен жабдықталған;
7. Кең, төмен профильді және қатты шиналарды басқаруға арналған қуатты көмекші тұтқамен.
| Қозғалтқыш қуаты | 1,1 кВт/0,75 кВт/0,55 кВт |
| Нәр беруші | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 44"/1120 мм |
| Дөңгелектің максималды ені | 14"/360 мм |
| Сыртқы қысқыш | 10"-21" |
| Ішкі қысқыш | 12"-24" |
| Ауамен жабдықтау | 8-10 бар |
| Айналу жылдамдығы | 6 айн/мин |
| Моншақ сындырғыш күші | 2500 кг |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 406 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100*950*950 мм 1330*1080*300 мм |
| 20 дюймдік контейнерге 20 дана жүктеуге болады | |
1. Хост жұмыс үстелі: Шиналар негізінен осы платформада бөлшектеледі, ол негізінен шиналарды орналастыру және айналдыру рөлін атқарады.
2. Бөлу рычагы: Шинаны шығару машинасының бүйірінде, ол негізінен шинаны дискіден бөлу үшін қолданылады, осылайша шиналарды шығару тегіс жүзеге асырылады.
3. Үрлеу және үрлеу құрылғысы: Ол негізінен шинаның ішіндегі ауаны оңай үрлеу немесе бөлшектеу үшін шығаруға қызмет етеді, сондай-ақ ауа қысымын өлшеуге арналған барометр бар. Жалпы шинаның қысымы шамамен 2,2 атмосфераны құрайды. Сондай-ақ 0,2 МПа-ға тең.
4. Педальдар: Шина ауыстырғыштың астында 3 педаль ауыстырғышы бар, олар сәйкесінше ауыстырғышты сағат тілімен және сағат тіліне қарсы бұру, қатайту ауыстырғышын бөлу және диск пен шина ауыстырғышын бөлу үшін қолданылады.
5. Майлау сұйықтығы: Шиналарды бөлшектеу және жинауға пайдалы, шиналарды бөлшектеу және жинау кезіндегі зақымды азайтады және шиналарды бөлшектеу және жинау жұмыстарын жақсырақ аяқтауға мүмкіндік береді.