1. Аяқ клапанының жұқа құрылымын тұтастай алып тастауға болады, тұрақты және сенімді жұмыс істейді және техникалық қызмет көрсету оңай;
2. Бекіту басы мен тұтқасы қорытпалы болаттан жасалған;
3.S41 алтыбұрышты бағытталған түтік 270 мм-ге дейін созылған, алтыбұрышты біліктің деформациясын тиімді түрде болдырмайды;
4. Қысым шиналарының тұтқасы, тегіс, төмен профильді және қатты шиналарды басқаруға көмектеседі;
5. Тапсырыс берушінің талабы бойынша көмекшіні оңай бекітуге болатын резервтелген көмекші бекіту тесігі.
| Қозғалтқыш қуаты | 1,1 кВт/0,75 кВт/0,55 кВт |
| Нәр беруші | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 44"/1120 мм |
| Дөңгелектің максималды ені | 14"/360 мм |
| Сыртқы қысқыш | 10"-21" |
| Ішкі қысқыш | 12"-24" |
| Ауамен жабдықтау | 8-10 бар |
| Айналу жылдамдығы | 6 айн/мин |
| Моншақ сындырғыш күші | 2500 кг |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 295 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100*950*950 мм |
| 24 бірлікті бір 20 дюймдік контейнерге салуға болады | |
1. Шинадан ауаны шығарыңыз.
2. Жиектен барлық қорғасын салмақтарын алып тастаңыз.
3. Шинаны белгіленген орынға қойыңыз, шинаны бірнеше рет айналдырыңыз және шина күрегін басыңыз, шинаны болат сақинадан толығымен ажырату үшін шина күрегінің педальын басыңыз.
4. Жиекті айналмалы табаққа қойып, жиекті бекіту үшін шина қысқышының педальын басыңыз.
5. Шинаның ішкі сақинасына май жағыңыз.
6. Патронның ішкі роликі болат сақинаның шетіне жабысатындай етіп бөлшектеу рычагын төмен қарай тартыңыз және бастың ұзартқыш құлыптау рычагын бастың телескопиялық рычаг құлыптауымен бекітіңіз.
7. Ломды пайдаланып шинаны көтергіш басына көтеріңіз, патронды айналдыру үшін айналмалы табақ педальын басыңыз және шинаның бір жағын сыртқа шығарыңыз.
8. Басқа шинаны дәл осылай шығарып алыңыз.