1. Аяқ клапанының жұқа құрылымын тұтастай алып тастауға болады, тұрақты және сенімді жұмыс істейді және техникалық қызмет көрсету оңай;
2. Бекіту басы мен тұтқасы қорытпалы болаттан жасалған;
3. Қарапайым көмекші қол, оператордың жұмыс уақытын үнемдеңіз;
4. Реттелетін ұстағыш жақ (қосымша), ± 2 дюймді негізгі күйінде реттеуге болады
қысқыш өлшемі.
| Қозғалтқыш қуаты | 1,1 кВт/0,75 кВт/0,55 кВт |
| Нәр беруші | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Дөңгелектің максималды диаметрі | 44"/1120 мм |
| Дөңгелектің максималды ені | 14"/360 мм |
| Сыртқы қысқыш | 10"-21" |
| Ішкі қысқыш | 12"-24" |
| Ауамен жабдықтау | 8-10 бар |
| Айналу жылдамдығы | 6 айн/мин |
| Моншақ сындырғыш күші | 2500 кг |
| Шу деңгейі | <70 дБ |
| Салмақ | 298 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100*950*950 мм |
| 24 бірлікті бір 20 дюймдік контейнерге салуға болады | |
1. Алдымен шинаның ішкі жиегіне май жағыңыз.
2. Болат сақинаны шинаны алып тастағандай етіп бұрылмалы табаққа бекітіңіз, шинаны болат сақинаның жоғарғы шетіне қойыңыз және ауа тесігінің орнын анықтаңыз.
3. Шығару рычагын жылжытып, шинаның шетін басыңыз, педальды басыңыз және шинаны болат жиекке біртіндеп басыңыз.
4. Шинаны орнатуды аяқтау үшін жоғарғы шинаны болат жиекке дәл осылай басыңыз.
1. Машинаны пайдаланғаннан кейін айналмалы табақтағы шаңды уақытында тазалаңыз.
2. Машинаны пайдаланбас бұрын, бекіту басындағы тегістеу блогының тозғанын тексеріңіз және тозған жағдайда уақытында ауыстырыңыз.
3. Май-су бөлгішіндегі майлау майының сұйықтық деңгейін апта сайын тексеріп отырыңыз, егер сұйықтық деңгейі ең төменгі белгіден төмен болса, оны уақытында толтыру керек. Тым көп немесе тым аз мөлшерде болмас үшін майлау майының мөлшерін реттеу қажет.
4. Су сүзгісінде су бар-жоғын ай сайын тексеріп отырыңыз. Егер су болса, оны уақытында төгіп тастаңыз және судың максималды деңгейден асып кетуіне жол бермеңіз.