1. Кеңістік тиімділігі: Бір аумақта тұрақ сыйымдылығын екі есеге арттырады.
2. Гидравликалық немесе электрлік көтеру механизмі: Оңай жұмыс істеу үшін қозғалтқышпен көтеру.
3. Әмбебап дизайн: Әртүрлі көлік түрлеріне бейімделуі мүмкін.
4. Үнемді: Көп деңгейлі тұрақ құрылымдарымен салыстырғанда орнату және техникалық қызмет көрсету шығындары төмен.
| Модель нөмірі | CHPLA2300/CHPLA2700 |
| Көтеру сыйымдылығы | 2300 кг/2700 кг |
| Вольтаж | 220в/380в |
| Көтеру биіктігі | 2100 мм |
| Платформаның пайдалануға болатын ені | 2100 мм |
| Көтерілу уақыты | 40-шы жылдар |
| Беттік өңдеу | Ұнтақпен қаптау/мырыштау |
| Түс | Қосымша |
1. Қалай тапсырыс бере аламын?
Жер учаскеңіздің ауданын, көліктер санын және басқа да ақпаратты ұсыныңыз, біздің инженер сіздің жеріңізге сәйкес жоспар жасай алады.
2. Оны қанша уақытта ала аламын?
Алдын ала төлеміңізді алғаннан кейін шамамен 45 жұмыс күні ішінде.
3. Төлем элементі дегеніміз не?
T/T, LC....