1. 4 көлікке арналған қос кең дизайн
2. Орналасуына сәйкес теңшелген, ықшам дизайнына байланысты кеңістік пен шығындарды үнемдейді.
3. Қос қауіпсіздік құлыптары: біріншісі - бір бөліктен тұратын реттелетін қауіпсіздік құлыпының баспалдағы, ал екіншісі болат сым үзілген жағдайда автоматты түрде іске қосылады.
4. Ұшу-қону жолақтары кең немесе тар көліктерді орналастыруға мүмкіндік береді
Жалпы көтеру қабілеті 5,4000 кг
6. Әр бағандағы көп позициялы қауіпсіздік құлыптары
7. Жасырын бір гидравликалық цилиндр
8. Тегіс диаметрінің ұлғаюы кабельдің шаршауын азайтады
9. Механикалық құлап кетпейтін құлыптар бірнеше биіктікте тоқтауға мүмкіндік береді
10. Қуат блогының орналасуын реттеуге болады
11. Басқару панелінің орналасуы реттеледі
12. Болат арқанның босап қалуынан және үзілуінен қорғайтын құрылғы
13. Беткі өңдеу: ұнтақпен жабу
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CHFL2+2 |
| Көтеру сыйымдылығы | 4000 кг |
| Көтеру биіктігі | 1800/2100 мм |
| Ұшу-қону жолақтары арасындағы ені | 3820 мм |
| Құрылғыны құлыптау | Динамикалық |
| Құлыпты босату | Электрлік автоматты босату немесе қолмен |
| Жүргізу режимі | Гидравликалық жетегі бар + кабель |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 110В / 220В / 380В, 50Гц / 60Гц, 1Ф / 3Ф, 2.2КВт 60/90с |
| Тұрақ орны | 4 |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Құлап қалуға қарсы құрылғы |
| Жұмыс режимі | Кілт ауыстырғышы |
1. Кәсіби автотұрақ лифті өндірушісі, 10 жылдан астам тәжірибесі бар. Біз әртүрлі автотұрақ жабдықтарын өндіруге, инновациялауға, теңшеуге және орнатуға міндеттенеміз.
2,16000+ тұрақ тәжірибесі, 100+ ел мен аймақ.
3. Өнімнің ерекшеліктері: Сапаны қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы шикізатты пайдалану
4. Жақсы сапа: TUV, CE сертификатталған. Әрбір процедураны қатаң тексереді. Сапаны қамтамасыз ету үшін кәсіби QC тобы.
5. Қызмет көрсету: Сатылымға дейінгі және сатудан кейінгі жеке қызмет көрсету кезінде кәсіби техникалық қолдау.
6. Зауыт: Қытайдың шығыс жағалауындағы Циндао қаласында орналасқан, тасымалдау өте ыңғайлы. Күнделікті қуаты 500 жиынтық.