• 2 көлікке арналған бір платформалы
•Стандартты типтегі шұңқыр тереңдігі: 1500-1600 мм
•Көлік өлшемдері: биіктігі 1450-1500 мм, ұзындығы 4900-5000 мм
• Стандартты тип үшін пайдалануға болатын платформа ені: 2200 мм
•Стандартты дизайн: тұраққа 2000 кг
•Беткі өңдеу: ұнтақпен жабынмен жабу
| Өнім параметрлері | |
| Модель нөмірі | CPL-2A |
| Көтеру сыйымдылығы | 2000 кг/4400 фунт |
| Көтеру биіктігі | 1500 мм |
| Шұңқыр биіктігі | 1500 мм |
| Жүргізу режимі | Гидравликалық |
| Қуат көзі / қозғалтқыш сыйымдылығы | 380В, 5,5КВт 60с |
| Тұрақ орны | 2 |
| Жұмыс режимі | Кілт ауыстырғышы |
1. Кәсіби автотұрақ лифті өндірушісі, 10 жылдан астам тәжірибесі бар. Біз әртүрлі автотұрақ жабдықтарын өндіруге, инновациялауға, теңшеуге және орнатуға міндеттенеміз.
2.16000+ тұрақ тәжірибесі, 100+ ел мен аймақ.
3. Өнімнің ерекшеліктері: Сапаны қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы шикізатты пайдалану
4. Жақсы сапа: CE сертификаты. Әрбір процедураны қатаң тексереді. Сапаны қамтамасыз ету үшін кәсіби QC тобы.
5. Қызмет көрсету: Сатылымға дейінгі және сатудан кейінгі кәсіби техникалық қолдау, жеке тапсырыс бойынша қызмет көрсету.
6. Зауыт: Қытайдың шығыс жағалауындағы Циндао қаласында орналасқан, тасымалдау өте ыңғайлы. Күнделікті қуаты 500 жиынтық.